Як скачати відео з YouTube на будь-який пристрій

Ютуб на айфон

П’ять безкоштовних способів.

Як скачати відео з YouTube на будь-який пристрій за допомогою онлайн‑сервісів

Цей спосіб хороший тим, що не вимагає установки додаткових програм. Все, що знадобиться, — спеціальний сайт завантажувач.

Вікно програми clip converter

Скопіюйте посилання на потрібний ролик, після чого відкрийте будь-який з перерахованих нижче сайтів в браузері.

  • ClipConverter.cc (максимальна якість — 4K).
  • KeepVid (максимальна якість зі звуком — 1080p, без нього — 4K).
  • y2mate.com (максимальна якість — 1080p).
  • noTube (максимальна якість — 1080p).
  • savefrom.net (максимальна якість зі звуком — 720p, без нього — 4K).
  • VDyoutube (максимальна якість зі звуком — 720p, без нього — 4K).

Відкривши сайт, вставте скопійоване раніше посилання в спеціальне поле. Якщо можливо, виберіть підходящу якість і формат кінцевого файлу. Натисніть на кнопку завантаження і дочекайтеся, поки ролик завантажиться.

Якщо у вас iPhone або iPad, обов’язково використовуйте Safari. Інші браузери на цих пристроях не дозволяють викачувати відеофайли. Крім того, спосіб спрацює, тільки якщо у вас iOS 13 або новіше або iPadOS.

Як зберегти відео з YouTube на ваш комп’ютер за допомогою розширень для браузера

Після установки спеціального розширення під роликами буде відображатися кнопка для зручного завантаження.

Скріншот сайту ютуб

На жаль, Google протидіє завантаженню відео з YouTube. Тому потрібні плагіни часто видаляють з офіційних магазинів Chrome і інших браузерів. Але ви можете встановити необхідні розширення з інших джерел.

Один з кращих плагінів для збереження відео — YouTube Video Downloader. Це розширення дозволяє завантажувати ролики до 4K і підтримує Chrome, Opera, UC, Vivaldi, «Яндекс.Браузер».

Щоб встановити YouTube Video Downloader, відкрийте його сайт, виберіть зі списку свій браузер і натисніть на кнопку How to install. Запуститься відеоінструкція, яка підкаже порядок установки.

Ще одне непогане розширення — y2mate. З його допомогою ви зможете завантажувати відео у Firefox або Google Chrome до 1080p. Щоб встановити y2mate, перейдіть на сайт плагіна, клікніть по кнопці завантаження в нижньому правому кутку і дотримуйтесь інструкції.

Якщо якість відео для вас не грає великої ролі, можете використовувати перелічені нижче плагіни. Всі вони дозволяють завантажувати ролики в якості до 720p.

Як скачати відео з YouTube на ваш комп’ютер за допомогою спеціальних програм

Якщо ви хочете завантажувати відео на ПК з максимальною швидкістю, використовуйте програми на кшталт ClipGrab і 4K Video Downloader. Зазвичай вони працюють швидше, ніж онлайн‑сервіси і розширення, але вміють завантажувати ролики тільки здатністю до 1080p.

Вікно програми Clip Grab

Щоб скористатися будь-якою з цих програм, досить вставити у неї посилання на потрібний ролик, вибрати параметри відео і натиснути на кнопку завантаження.

Обидві програми доступні безкоштовно для Windows, macOS і Linux. Але ClipGrab при установці пропонує скачати антивірус — не забудьте від нього відмовитися. А у 4K Video Downloader є також платна версія, яка дозволяє зберігати всі ролики вибраних каналів і плейлистів. Її вартість — 12 євро.

Як зберегти відео з YouTube на Android‑пристрій за допомогою мобільних додатків

В Google Play не знайти відповідних програм. Їх не допускають в магазин через проблеми з авторськими правами. Але ви можете встановити потрібний додаток прямо з сайту розробника.

Пам’ятайте: Google Play не несе відповідальності за програми, завантажені з інших джерел. Вони можуть пошкодити пристрій або призвести до блокування аккаунту Google.

Якщо ви готові ризикнути, встановіть одну з перелічених нижче програм. Для цього перейдіть на сайт з мобільного пристрою, скачайте інсталятор і запустіть його.

  • Videoder
  • Snaptube
  • InsTube

Якщо система повідомить, що у браузера немає прав на установку, натисніть «Налаштування» і дайте дозвіл. Якщо така кнопка не з’являється, зайдіть в налаштування свого апарату. Відкрийте розділ, пов’язаний з безпекою, і дозвольте установку додатків сторонніх джерел.

Ці програми безкоштовні, але показують рекламу. Працюють вони приблизно однаково. Щоб скористатися будь-який з них, знайдіть відео через вбудований пошук і натисніть на кнопку завантаження. Виберіть якість відео і дочекайтеся, поки програма його не завантажить.

Всі три додатки здатні завантажувати ролики до 4К. Але якщо вибрана якість перевищує 1080p, InsTube завантажує відео без звуку.

Як скачати відео з YouTube на iPhone або iPad за допомогою програми Documents

Documents — одна з небагатьох програм в App Store, здатних завантажувати відео з YouTube. Незважаючи на це, додаток безкоштовний.

Запустіть його і увійдіть у вбудований браузер — кругла кнопка в правому нижньому кутку.

Потім відкрийте y2mate.com або будь-який інший сайт‑завантажувач з списку на початку цієї статті. Вставте посилання на потрібний ролик в текстове поле і натисніть на кнопку завантаження. Після цього виберіть параметри кінцевого файлу і дочекайтеся завершення завантаження.

Залишити відповідь